+38 (068) 932-81-89 +38 (066) 074-13-99 лише для Viber: +38 (095) 848-98-14
E-mail: lingvo.ukraine@gmail.com
замовити дзвінок

Прайс

Подивитися Прайс

Ціни на послуги бюро перекладів у Києві, так само як і в будь-якому місті, визначаються багатьма факторами, оскільки переклад не є конкретним товаром. Це послуга, надання якої оцінюється такими чинниками, як обсяг тексту, складність, тематика, термін виконання та багатьма іншими. Ціни на переклади різними бюро в Україні можуть оцінюватися по-різному. Наприклад, ціна перекладу може розраховуватися за кількістю слів, символів, сторінок, вихідного або вже перекладеного тексту, тому переважно ціни на переклад вказуються прайсі в певному діапазоні, що дозволяє замовнику отримати хоча б приблизне уявлення про те, скільки може коштувати ця послуга.

НАШЕ БЮРО ОЦІНЮЄ ВАРТІСТЬ ДОКУМЕНТУ ЗА ОБСЯГОМ МАТЕРІАЛУ, ЩО ПІДЛЯГАЄ ПЕРЕКЛАДУ

Звернувшись до нас, ви можете скористатися безкоштовною послугою попереднього розрахунку вартості замовлення. Ви можете надіслати нам замовлення для попередньої оцінки його вартості. Наші фахівці розрахують його ціну і надішлють вам результат для узгодження. Тільки після цієї процедури ми приступаємо до роботи. Додамо, що в розрахунку вартості чимале значення має термін виконання замовлення. Чим коротший термін перекладу (нетерміновий, терміновий або надтерміновий переклад), тим вищою, відповідно, буде вартість послуги.

Іще одним параметром, що враховується нами при оцінюванні вартості послуг є складність вихідного матеріалу. Текст, що вимагає вузькоспеціалізованих знань, а також володіння певною термінологією (наприклад, тексти медичної або технічної тематик) вимагає більшого професіоналізму від перекладача, ніж переклад дипломів або простих документів. Для якісного і точного перекладу текстів і документів такої тематики в нашому штаті є перекладачі з відповідною освітою та досвідом роботи.

Ознайомившись із нашим прайсом, ви зможете переконатися, що ціна на виконання різних перекладів бюро «Lingvo Ukraine» у Києві є цілком конкурентоспроможною.

Якість послуг нашого бюро перекладів, ціни, що їх ми вам пропонуємо, а також турбота про нашу репутацію і орієнтованість на клієнта - одні з переваг нашої компанії, які дозволили нам завоювати визнання великої кількості наших постійних клієнтів.

ВАРТІСТЬ ПЕРЕКЛАДУ ДОКУМЕНТІВ В УКРАЇНІ

Переклад документів та вартість цієї послуги – це той вид інформації, яким цікавляться клієнти перекладацьких бюро. Справа в тому, що послуги перекладу дипломів, свідоцтв про народження, реєстрацію шлюбу, паспортів та інших види документів актуальні завжди.

Ціна на переклад документів в Україні бюро «Lingvo Ukraine» формується за тим самим принципом, що і на інші види перекладу, тобто залежить від обсягу та кількості документів, що підлягають перекладу. Окремою послугою є апостилювання документів (проставлення спеціальної позначки на перекладених документах, що надає їм юридичної сили), а також їх нотаріальне засвідчення або консульська легалізація.

Розцінки перекладу документів в Україні різними перекладацькими бюро можуть дещо відрізнятися, але загалом принцип формування їх вартості однаковий.

Наші ціни на переклад документів у Києві включають не тільки суто технічну складову наших послуг. Це також відповідальне ставлення до роботи, турбота про інтереси клієнта, індивідуальний підхід, безперечно висока якість перекладів, їх правильність і точність, професіоналізм наших співробітників, а також вельми широкий спектр послуг, пов'язаних із перекладом.