+38 (068) 932-81-89 +38 (066) 074-13-99 лише для Viber: +38 (095) 848-98-14
E-mail: lingvo.ukraine@gmail.com
замовити дзвінок

ПЕРЕКЛАД ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Юридичний переклад на англійську та інші мови - один з найбільш складних і відповідальних видів перекладу. Послуги перекладу юридичних документів передбачають не тільки блискучі лінгвістичні здібності перекладача, а й наявність глибоких знань в області юриспруденції, а також володіння юридичними термінами і вмінням їх правильно застосовувати. Припущення найменшої помилки в перекладі юридичного документа може обернутися серйозними негативними наслідками. Саме тому максимальна уважність і відповідальність є одними з професійних якостей перекладача, що виконує переклад юридичних документів.

У нас ви можете замовити:

  • Переклад юридичних документів;
  • Переклад судових актів;
  • Переклад юридичних текстів;
  • Переклад контракту під ключ;
  • Переклад юридичних висновків;
  • Переклад судових документів;
  • Переклад юридичної документації;
  • Переклад судових рішень;
  • Переклад договору під ключ.

Переклад юридичних документів Київ (Україна)

Наше перекладацьке бюро здійснює якісний переклад юридичних документів на англійську та інші мови. Маючи багатий досвід перекладу юридичних документів і глибокі знання в області сучасного законодавства і права, ми гарантуємо вам коректність, точність і своєчасність виконання вашого замовлення.

Замовити переклад юридичних документів у співробітників нашого бюро - це отримати високоякісні переклади юридичних документів, виконані з урахуванням розуміння юридичних концепцій, що діють в Україні і за кордоном.

Звернувшись в наше бюро, ви можете замовити переклад юридичної документації, а також наступне нотаріальне засвідчення готового перекладу (апостилювання), а також засвідчення перекладених документів в консульстві або інший спосіб їх легалізації.

Більшість бізнесменів або представників різних організацій кожен день стикаються з труднощами обміну юридичною інформацією між людьми, що спілкуються на різних мовах. Виходом буде замовити переклад юридичних текстів, замовити переклад юридичних висновків, замовити переклад судових документів, замовити переклад судових актів, замовити переклад судових рішень, замовити переклад контракту або замовити переклад договору. Ми розуміємо важливість нашої роботи для клієнта і робимо все можливе, щоб результат був бездоганним і якісним.

Через збільшення комерційної активності і кількості партнерських контактів з представниками зарубіжних компаній, послуга переклад договору терміново і переклад контракту терміново користується все більшим попитом. Це необхідно, коли при укладенні договору одна зі сторін - представник іншої країни, якому потрібно бути ознайомленим з документом, що переведений на його мову і в точності відповідає всім пунктам, прописаним в оригінальному договорі.

Довірте компанії «Лінгво Україна» переклад контракту на англійську, переклад договору на англійську або переклад судових документів на англійську, і ви отримаєте гарантію точності підготовленого матеріалу, правильно використану термінологію, повну відповідність нормативному законодавству і конфіденційність відомостей.

Замовляючи переклад судових документів терміново (переклад судових актів терміново, переклад судових рішень терміново, переклад юридичних висновків терміново) в бюро перекладів «Лінгво Україна», повідомте менеджеру ваше побажання щодо швидкості виконання. Наші фахівці здатні впоратися з поставленим перед ними завданням швидко, якісно і грамотно.