+38 (068) 932-81-89 +38 (066) 074-13-99 лише для Viber: +38 (095) 848-98-14
E-mail: lingvo.ukraine@gmail.com
замовити дзвінок

МЕДИЧНИЙ ПЕРЕКЛАД

Медичний переклад передбачає велику відповідальність. Такий вид перекладу не може бути виконаний простим перекладачем, який не знає специфіки медичної лексики.

У команду перекладачів Бюро перекладів «Лінгво Україна» входять спеціалізовані перекладачі, які мають медичну освіту та досвід роботи з перекладами даної сфери.

Найчастіше у нас замовляють: переклад медичних аналізів на англійську, переклад історії хвороби на англійську, переклад історії хвороби на німецькe, переклад медичних довідок на англійську.

Ми можемо виконати для Вас:

  1. Переклад амбулаторної карти
  2. Переклад медичних аналізів
  3. Переклад історії хвороби
  4. Переклад виписки з історії хвороби
  5. Переклад медичного заключення
  6. Переклад медичного текста
  7. Переклад медичних справок
  8. Переклад результата обстеження

Також здійснюємо переклад медичних досліджень, переклад сертифікатів на лікарські препарати, реєстраційних документів на медичну та фармацевтичну продукцію та інше.

Іноді клієнтам необхідний переклад медичних довідок терміново, і наші фахівці із задоволенням беруться за такі замовлення.

Бюро перекладів «Лінгво Украина» виконає переклад результатів обстеження, переклад медичних текстів, переклад медичних висновків в термін і якісно.

Ми допоможемо Вам, якщо вирішите замовити переклад амбулаторної картки, замовити переклад історії хвороби, замовити переклад виписки з історії хвороби в нашій компанії.

Щоб отримати більш детальну інформацію про послугу та про ціни, можете завантажити файл з нашим прайсом або зателефонувати нашим фахівцям за номером: +38 (068) 932-81-89; +38 (066) 074-13-99