+38 (068) 932-81-89 +38 (066) 074-13-99 лише для Viber: +38 (095) 848-98-14
E-mail: lingvo.ukraine@gmail.com
замовити дзвінок

КОНСУЛЬСЬКА ЛЕГАЛІЗАЦІЯ

Є держави, які не визнають юридичної сили документів з печаткою апостилю. У такому випадку легалізація здійснюється через звернення до консульства певної країни.

До таких держав належать: ОАЕ, Саудівська Аравія, Лівія, Кувейт, Китай (окрім Макао і Гонконгу), Коста-Ріка, Канада, Шрі-Ланка, Ірак, Єгипет, Палестина, Уругвай, Чилі, Катар.

Процедура легалізації документів проходить в чотири етапи:

  1. Проставлення печатки Мін'юсту;
  2. Проставлення печатки МЗС;
  3. Переклад документа і його нотаріальне засвідчення;
  4. Проставлення печатки посольства / консульства конкретної країни. 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: на території України не здійснюється легалізація документів, виданих в інших країнах.

Для подачі документів від імені замовника на легалізацію необхідна довіреність, оформлена у нотаріуса на одного зі співробітників бюро перекладів. В іншому випадку, документи не приймуть у вищезазначених інстанціях.

Легалізація документів юридичних осіб вимагає надання супровідного листа від компанії на бланку з печаткою та підписом директора. У листі повинні бути вказані дані людини, який буде подавати документи на легалізацію.

Якщо Ви збираєтеся виїхати за кордон, щоб отримати освіту, влаштуватися на роботу або з іншою метою, то вам неодмінно знадобиться легалізація диплома.

Щоб отримати більш детальну інформацію про послугу та про ціни, можете завантажити файл з нашим прайсом або зателефонувати нашим фахівцям за номером: +38 (068) 932-81-89; +38 (066) 074-13-99