Ми працюємо – разом до перемоги!

Бюро перекладів «Lingvo Ukraine»

ВІДГУКИ

 • Виктория Дуб

  Спасибо бюро переводов «Лингво Украина» за их умение быстро реагировать и выполнять заказ в сроки. Бывают ситуации, когда перевод...

  Читать далее
  Бабич Александр

  Я обратился в бюро переводов «Лингво Украина» по рекомендации и попал по адресу. Меня проконсультировали и выполнили перевод точно...

  Читать далее
  Никитенко Валерий

  Мне был необходим переводчик для встречи иностранного партнера. Мне не хотелось доверять встречу не известному для меня человеку, но...

  Читать далее

Контактні дані нашої компанії

Lingvo.ukraine

м. Київ, вул. Льва Толстого, 9А.


Зателефонуйте нам:

+38 (068) 932-81-89
+38 (066) 074-13-99
лише для Viber: +38 (095) 848-98-14


Зв’яжіться з нами: 

Бюро перекладів «Lingvo Ukraine» в Україні - це високоякісні переклади документації будь-якої складності, що здійснюються кваліфікованими фахівцями. Ми здійснюємо переклади не тільки на мови країн Євросоюзу, що є офіційними в діловодстві і викладаються в європейських вищих навчальних закладах, а й на мови, що рідко використовуються в документообігу.

Завдяки тому, що крім постійних штатних співробітників ми залучаємо до роботи позаштатних перекладачів, багато з яких є носіями мови, переклад документації, текстів, аудіозаписів, є максимально точним і якісним.

Наше перекладацьке бюро «Lingvo Ukraine» орієнтоване на клієнта, тому ми виконуємо якісні грамотні переклади будь-якої складності в узгоджений при прийомі замовлення час без втрати якості. Навіть якщо вам потрібен переклад тексту великого обсягу або великої кількості документації, ми зробимо все, щоб ваше замовлення було виконано максимально якісно у встановлений термін.

Клієнтами нашого бюро перекладів в Києві є як фізичні, так і юридичні особи. Для юридичних осіб ми пропонуємо не тільки послуги з перекладу друкованої інформації, документів, договорів тощо, але і послуги усного перекладу, а також супровід перемовин і зустрічей з іноземними партнерами. Надаючи цю послугу, наше перекладацьке бюро «Lingvo Ukraine» гарантує вам повну конфіденційність.

Окрім перекладу текстів і документів, нашим клієнтам нерідко потрібні послуги легалізації перекладених документів, щоб вони мали силу в іншій державі. Для цього наше бюро перекладів в Україні пропонує таку послугу як апостиль, тобто постановку спеціальної позначки на документі, що дає йому юридичну силу в іншій країні. Ця послуга є актуальною для країн, які підписали Гаазьку конвенцію. Для країн, в яких не визнається дія апостилю, використовується консульська легалізація, якою також займається наше перекладацьке бюро.

Для того щоб подати заявку до нашого бюро перекладів «Lingvo Ukraine» у Києві зовсім не обов'язково приїжджати до нашого офісу. Ви можете подати замовлення на переклад, скориставшись формою замовлення на нашому сайті, або надіславши нам електронного листа. Окрім цього, ми можемо обговорити виїзд нашого фахівця до офісу вашої компанії.

Якість нашої роботи, наша оперативність і відповідальність підтверджуються великою кількістю постійних клієнтів, з якими ми співпрацюємо протягом тривалого часу.